מדיניות משלוחים

בהזמנת ספרים וערכות לימוד באמצעות אתר האינטרנט של מינרוה בית הוצאה לאור וכן בהזמנות טלפוניות, ניתן לבחור בין איסוף עצמי ממשרדי ההוצאה בירושלים לבין משלוח באחת מהדרכים הבאות: 

משלוח עד הבית באמצעות שליח של חברת השליחויות סוסנה און-ליין בע”מ. מסירת החבילה נעשית בתיאום טלפוני מראש. ניתן לעקוב אחר סטטוס המשלוח באתר האינטרנט של חברת השליחויות. זמן המשלוח: עד 10 ימים ממועד ההזמנה. דמי המשלוח: 30 ₪.

משלוח רשום באמצעות דואר ישראל  לרוב יגיע המשלוח תוך 14 יום לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של המזמין, או למרכז חלוקת דואר הממוקם בתוך בית עסק. ניתן לעקוב אחר סטטוס המשלוח באתר האינטרנט של חברת דואר ישראל. אפשרות זו אינה מומלצת ויש לקחת בחשבון תקלות, טעויות ועיכובים המאפיינים את השירות של דואר ישראל, ואשר אינם בשליטתנו. במקרה שההזמנה לא מגיעה למזמין תוך שבועיים ממועד ההזמנה באתר, יש ליצור עמנו קשר על-מנת שנפתח בהליך בירור במחלקת שירות הלקוחות של הדואר. דמי המשלוח: 20 ₪.

איסוף עצמי ממשרדי ההוצאה בירושלים  רח’ סוקולוב 15 (בית מיטשל) ירושלים בימים א’-ה’ בין השעות 09:30-17:00 בתיאום טלפוני מראש (02-5661612).

משלוח לחו”ל  מתבצע באמצעות שירות ECO POST של חברת דואר ישראל. תעריף המשלוח לחו”ל תלוי במשקל החבילה וביעד אליו היא נשלחת. על פי מדיניות חברת דואר ישראל המשלוח אמור להימסר תוך עד 7 ימי עסקים לרוב היעדים. יש לקחת בחשבון עיכובים אפשריים בשל בדיקות של רשויות המכס במדינת היעד. ניתן לעקוב אחר סטטוס המשלוח באתר האינטרנט של חברת דואר ישראל.

לתשומת לבך, אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק הזמנות במהירות וביעילות. ככל שיש עיכוב במשלוח, אנו עושים מאמץ לטפל בתקלה מול הגורם הרלוונטי. עם זאת, ישנם גורמים שאינם בשליטתנו, ועל כן אין בידינו להבטיח כי הזמנות תגענה בתוך טווח הזמנים המשוער. ככל שאת\ה זקוק למוצר בדחיפות, אנו ממליצים לרכוש אותו במשרדי ההוצאה בירושלים, או באחת החנויות בה נמכרים ספרי ההוצאה.  

במקרה של החזרה בהתאם למדיניות החזרת מוצרים, דמי המשלוח, ככל ששולמו, וככל שההזמנה נשלחה בפועל, לא יוחזרו ויקוזזו מסכום ההחזר.

נגישות